Wie zijn ze, wat doen ze, wat geloven ze, “goed zorgen voor elkaar” hoe doen ze dat? 4 vragen die kort beantwoord werden. Een video van ongeveer 50 min met een korte inleiding van Lalynn Wadera, de Leuvense schepen van diversiteit.
Levensbeschouwelijk Leuven stelt zich voor

Deel dit bericht:
Gerelateerde artikelen
Stapscore wint de Vlaamse Verkeersveiligheidsprijs 2025
Stapscore – een project van beweging.net, de universiteit van Hasselt en Verkeersplatform vzw – mag zich één van de drie genomineerden voor de Vlaamse Verkeersveiligheidsprijs 2025 noemen. Deze jaarlijkse prijs bekroont initiatieven die met hun vernieuwende aanpak een bijdrage leveren aan het verbeteren van de verkeersveiligheid.
Rerum Novarumboodschap Peter Wouters
Op dinsdag 7 mei was het verzamelen geblazen in Thor Park te Genk, voor de Rerum Novarumviering van beweging.net en een heus voorzittersdebat. Tijdens zijn speech trok Peter Wouters parallellen tussen de historische strijd van Rerum Novarum en hedendaagse uitdagingen.